Kurz výkladu karet Lenormand 

Máte zájem se naučit vykládat karty Lenormand? Láká vás se s nimi naučit pracovat a vyložit sobě nebo i druhým?

Proč karty Lenormand? Tyto karty promlouvají jasným a srozumitelným jazykem na řešení běžných životních situací. Tento online kurz vás provede tím nejzásadnějším, co byste o výkladu těchto karet měli znát a vědět.

Tento kurz vás naučí, jak pracovat s kartami Lenormand, které vám pomohou lépe porozumět vašim životním situacím a poskytnou vám cenné rady pro vaše rozhodnutí. Kurz je navržen tak, aby vyhovoval jak úplným začátečníkům, tak mírně pokročilým ve výkladu karet. Během 5,5 hodinového kurzu se naučíte teoretické základy práce s kartami, významy jednotlivých karet pro různé oblasti života a praktické techniky výkladu karet pomocí ukázky výkladu karet. Obdržíte odkaz, kde si podle svých časových možností můžete kdykoliv video kurz zhlédnout po neomezeně dlouhou dobu. 

Co vám online kurz výkladu karet přinese?

🟣 Významy karet Lenormand 1 - 36  pro různé oblasti - vztahy, práce, zdraví, emoce, city, finance, ale i typologie osob.
🟣 Jak se kombinují karty mezi sebou, výklad karet formou zrcadlení, jak si poradit s výkladem.
🟣Různé typy výkladů karet od těch malých na 3, 5, 9 karet, přes vztahový výklad po výklad karet z mini tabule Lenormand, která není až tak běžná, a velké tabule 9 x 4 - u těchto výkladů vám vždy předvedu a vysvětlím postup výkladu karet
🟣3 ebooky (viz info níže)

Dárek 3 ebooky zdarma ke kurzu

Ke každému objednanému kurzu obdržíte i jako dárek a pomocníka 2 ebooky, kde naleznete oporu pro vaše studium, spolu s pracovními listy, kde si můžete své znalosti vyzkoušet.

Lenormand na dosah ruky

Významy karet Lenormand, kombinace a postupy výkladu karet, včetně velké tabule.


Střípky karet Lenormand

Pikové karty v Lenormand/Nevěra v Lenormandu/Ano – Ne Lenormand/Kdy se vám ozve/Mini tabule Lenormand/Lež v Lenormandu - Liška a její kombinace indikující lži a jejich podobu a původ/Duchovno a duševní rozvoj v Lenormandu – Hvězdy a její kombinace/Nové začátky v Lenormandu - karta Dítě/Tipy, jak rozpoznat partnerské problémy ve velké tabuli/Emoce v Lenormandu/Ztracené předměty v Lenormandu - kde hledat?VZTAHY A LÁSKA V LENORMANDU ebook

Co se dozvíte:

  • významy karet pouze pro vztahovou oblast a popis citu blízkých pro vztahové výklady karet
  • kombinace 36 karet Lenormand výhradně pro lásku a vztahy
  • 30 výkladů karet, které by vám měly dopomoci se ve své vztahové situaci zorientovat a nebo naučit se vykládat na různé typy vztahů - na budoucí vztahy, po rozchodu, na počátku, na celkový vývoj, milenecké trojúhelníky aj.


Cena: 1690,-

Objednat kurz

Vaše ohlasy na kurz

  • Dobrý den paní Lucie, objednala jsem si od Vás kurz Lenormand a musím Vám napsat, že je absolutně fantastický! :-) Klobouk dolů :-)
  • Objednávala jsem si u Vás i kurz výkladu karet a musím Vám ho pochválit. Je krásně zpracovaný, podrobný, dozvěděla jsem se nové věci. Takže za mě velká spokojenost. 🙂
  • Luci, děkuji vám za kurz, dalo mi to hodně, i když mám, co dohánět.
  • Gormalko, dostala jsem se ke kurzu až nyní. Nejen co říkáte, ale i jak to říkáte. Máte milý hlas a kurz je moc přehledný a pochopitelný i pro začátečníka jako jsem já.  
Výkladem karet se zabývám přes 16 let. Specializuji se na vztahové poradenství pomocí výkladu karet, ale i celkové nasměrování do budoucna. Pořádám individuální kurzy ženské spirituality, kurzy výkladu karet a snažím se stále si rozšiřovat své obzory. Miluji práci s lidmi a jsem vděčná za důvěru všech, kteří se na mě obrátí