Vztahy a láska v Lenormandu ebook

Láska a vztahy jsou jedním z hybných prvků našeho života, ale ne vždy jde vše podle našich plánů. V životě, i lásce, to tak chodí, že musíme stále řešit nějaké výzvy a starosti a právě tento ebook se plně věnuje vztahové oblasti. Jestliže se cítíte sami nebo váháte mezi dvěma partnery a celkově je vaše vztahová oblast složitá a nevíte kudy kam, je právě pro vás tento ebook ušitý na míru. 

K napsání této publikace jsem se rozhodla po delší době, kdy jsem od osob, které se Lenormand učili, slýchala: "Ale, jak mám vyložit na vztah, když mi to v té knize (na internetu) píše, že kombinace znamená výpověď v práci nebo koupě domu". Příklady jsem uvedla nahodile, ale nějak takto konverzace probíhala a je tomu tak, že některé kombinace karet opravdu pro začátečníka nemohou dávat smysl.

Opravdu doufám a věřím, že vám má příručka bude ku prospěchu a dobrým pomocníkem, ať již vykládáte sobě nebo druhým.
Láska a vztahy Lenormand

Co se dozvíte:

Významy karet pouze pro vztahovou oblast a popis citu blízkých pro vztahové výklady karet 

Kombinace 36 karet Lenormand výhradně pro lásku a vztahy, které jsou v současnosti ojedinělé. 

K dispozici vám bude přibližně 30 výkladů karet, které by vám měly dopomoci se ve své situaci zorientovat a naučit se vykládat na různé typy vztahů - na budoucí vztahy, po rozchodu, na počátku, na celkový vývoj, milenecké trojúhelníky aj.

Počet stran: 181

Prodej opět od listopadu 2024