Ebooky 

Na této stránce naleznete ebooky (knihy v elektronické podobě) o seberozvoji a výkladu z karet Lenormand

Střípky karet Lenormand

Po dvou knihách a eboocích o Lenormandu jsem se rozhodla, že budu formou občasníku vydávat ebook, kde naleznete vždy nějaké rozšiřující informace k výkladu karet Lenormand. Informace, povědomí o kartách rok od roku narůstají, ale jelikož si vážím i své energie, tak nebudu již na své webové stránce přidávat žádné nové články týkající se učení výkladu karet a kdo z vás bude mít zájem, časopis si zakoupí. Všechny mé publikace jsou vázány autorským právem, mají i ISBN, jsou dohledatelné a kopírování je zakázáno. 

Více zde

Lenormand na dosah ruky - ebook

Ebook vás seznámí s podrobnými významy karet Lenormand (významy karet z hlediska práce, prostředí, zdraví, lásky, citů blízké osoby, typologie osob, financí aj), s kombinacemi karet a se základními výklady karet, které vám napomohou získat dovednost svůj talent ve výkladu karet rozvíjet (postup na výklad karet Velké tabule 9 x 4).

Kniha obsahuje i cvičení, která vám pomohou získat dovednost upevnit si jednotlivé významy karet a procvičit kombinace karet Lenormand. V závěru je samozřejmě i klíč, kde se dozvíte, jak jste obstáli :-)

Ukázka ebooku (karta č 8):

Lenormand_na_dosah_ruky_ukazka.pdfVíce zde

Vztahy a láska v

Lenormandu

Významy karet Lenormand v lásce, kombinace karet vztahující se ke vztahové oblasti, výklady karet zaměřené na vztahovou oblast, na city druhých osob k vám a v neposlední řade přibližně 30 výkladů karet na vztahy.

Váš průvodce rozchodem

Rozchody jsou bolestivou a trnitou cestou, ale zároveň jsou i cestou, jak se mnohému naučit, jak mnoho věcí pochopit a poznat. Přestože v nich v době ztráty nevidíme nic pozitivního, časem můžeme význam konců pochopit.

Co vám ebook přinese??

  • Seznámíte se s tím, jaké fáze rozchodu můžete potkat a právě jejich uvědomění vás může na vaší cestě k uzdravení srdce posunout dál.
  • Dostanete rady, co dělat a čemu se v tomto období vyvarovat. Co nedělat po rozchodu.
  • Naleznete podněty k zamyšlení nad vámi a vaším vztahem a praktické rady, jak se na vše podívat z nadhledu.
  • Provede vás technikami, které by vám měly pomoci přenést se přes rozchod a nebo zmírnit vaše utrpení ze ztráty partnera
  • Dozvíte se techniky, jak se cítit lépe, jak eliminovat myšlenky na bývalého partnera a v neposlední řadě, jak získat své sebevědomí zpět