Výklady karet

Objednání výkladu karet formou objednacího formuláře. I když to může působit neosobně v prvním kroku, jestliže se ještě neznáme, tak jsem se touto cestou objednávek rozhodla z důvodu nadměrného přehlcení emailu a takto mi žádná objednávka neunikne a vy máte své potvrzení, doklad, tak, jak to má být.

Nabídka výkladů karet

  V případě zkrácené lhůty výkladu karet 24 hodin doporučuji provedení okamžité platby, jinak se vám prodlouží čekací lhůta na výklad karet o víkendy, svátky apod.

U zahraniční platby počítejte s převodem min. 2 dny, což je předpoklad, že výklad do 24 hodin, dorazí cca za 3 dny.

Všechny údaje k platbě vám přijdou formou zálohové faktury na email. Variabilní symbol se shoduje s číslem faktury a máte ho uveden v pokynech k platbě.

Výklad karet na vztah


Výklad karet, který vám nastíní, co vás čeká v lásce, ve vašem vztahu. City, postoje a očekávání partnera.

VÍCE ZDE

Výklad karet milostný trojúhelník


Když jste se ocitl/la mezi dvěma partnery a rozhodujete se mezi nimi.  Váš partner má druhý vztah/milenku a nevíte, co dál.  Jste na straně milenky a chcete vědět, jaké jsou vaše šance.

VÍCE ZDE

Výklad karet po rozchodu

Vrátíte se k sobě? Co k vám cítí? Má to smysl?

VÍCE ZDE

Výklad karet na otázky

Odpovědi na vaše konkrétní otázky - 3 nebo 5 otázek

VÍCE ZDE

Výklad karet na rok všeobecný je vždy k dispozici od října do konce února. Výklady na rok 2025 budou opět spuštěny pro rok následující, na podzim tohoto roku - pouze však dostupné pro mé fanoušky na mém Herohero

Přidat se můžete kliknutím na náhled mého kanálu níže: