Výklad karet - milostný trojúhelník

Tento výklad karet je vhodný, jestliže se nacházíte v situaci, kdy ve vašem životě existují dva potenciální partneři a nevíte, jak se rozhodnout. Možná jste se zamilovali do někoho nového, zatímco stále máte silné pouto s vaším současným partnerem. Nebo možná jste zjistili, že váš partner má druhý vztah a nevíte, jak se s tím vyrovnat. Tato situace může být velmi stresující a vyčerpávající, protože neustále přemýšlíte o tom, co dělat a jaké rozhodnutí je to správné.

Výklad karet na milostný trojúhelník vám pomůže najít odpovědi na vaše otázky a ukáže vám cestu k tomu správnému rozhodnutí. Výklad vám ukáže vývoj obou vztahů a pomůže vám lépe pochopit, jaké jsou vaše šance a možnosti v každém z nich. Díky tomuto nástroji budete schopni učinit informované rozhodnutí založené na hlubokém porozumění vaší situaci.

DŮLEŽITÉ:

Napište prosím v objednávce, kdo je kdo (např. milenec, manžel) a proč výklad potřebujete. Např.: „Trápím se s mužem, ale bojím se rozvést, protože si nejsem jista milencem.“ Jinak bude výklad obecnější pro oba vztahy a situaci.

Výklad karet je vhodný:

Když jste se ocitl/la mezi dvěma partnery a rozhodujete se mezi nimi

Váš partner má druhý vztah/milenku a nevíte, co dál

Jste na straně milenky a chcete vědět, jaké jsou vaše šance

V případě zkrácené lhůty výkladu karet 24 hodin doporučuji provedení okamžité platby, jinak se vám prodlouží čekací lhůta na výklad karet o víkendy, svátky apod. U zahraniční platby počítejte s převodem min. 2 dny, což je předpoklad, že výklad do 24 hodin, dorazí cca za 3 dny.

Písemný výklad karet – doba dodání od připsání platby na účet – do 10 – 14 dnů– 799,-

Expres výklad do 24 hod: 1099, – písemný výklad


Objednat