Výklad karet po rozchodu

Rozchod s partnerem může být jedním z nejbolestivějších a nejtěžších období v životě. Pocity ztráty, smutku a nejistoty vás mohou pohltit a způsobit, že se budete cítit ztracení a bezradní. Možná si neustále kladete otázky jako: "Proč se to stalo? Co jsem mohl(a) udělat jinak? Je možné, že se k sobě ještě vrátíme?" Tyto myšlenky vám nedají spát a brání vám v tom, abyste se posunuli dál a začali novou kapitolu svého života.

Výklad karet pro rozchodu vám ukáže další vývoj. Představte si, že máte jasno v tom, co se ve vašem vztahu stalo, jaké byly důvody rozchodu a jaké jsou šance na obnovení vztahu. Místo nekonečného přemýšlení a trápení se nad tím, co bylo a co bude, máte najednou jasný obraz o tom, co si váš partner myslí a cítí, a co byste měli udělat pro to, abyste ho získali zpět - pokud to ještě má tedy smysl. Tato jistota vám umožní uvolnit se od bolesti minulosti a zaměřit se na budoucnost - ať už společnou, nebo samostatnou.

Co vám tento výklad karet přinese?výklad karet rozchod


⭐Co k vám partner cítí, co chce, nechce. ⭐Je vidět na čem vztah stál, co pro vás oba znamenal. ⭐Zda jsou relevantní důvody partnerova návratu a zda tam možnost je. ⭐Uvidím důvod, proč chcete partnera zpět a od čeho byste se měli odpoutat. ⭐Co máte dělat, čím se ho snažit získat zpět (je-li šance). ⭐A co v žádném případě nedělat, čeho se vyvarovat. ⭐Čeho můžete maximálně dosáhnout a čeho dosáhnout nelze. ⭐Zda se k sobě vrátíte a zda to bude pro vás dobré.

Do objednávky mi prosím napište o jaký typ vztahu se jednalo - partneři, milenci, manželé aj.

Písemný výklad karet – doba dodání od připsání platby na účet – do 7 – 10 dnů – 589,-

Expres výklad do 24 hod: 899,– písemný výklad

V případě zkrácené lhůty výkladu karet 24 hodin doporučuji provedení okamžité platby, jinak se vám prodlouží čekací lhůta na výklad karet o víkendy, svátky apod. U zahraniční platby počítejte s převodem min. 2 dny, což je předpoklad, že výklad do 24 hodin, dorazí cca za 3 dny.


ObjednatJak zvládnout rozchod ebook


Více informací zde