Výklad karet na vztah

/jeden partner/

Každý chce vědět, jak to bude v lásce a v tom vám dopomůže tento výklad karet, který nastíní, co vás čeká v lásce, ve vašem vztahu. Výklad karet na vztah vám ukáže jak si k sobě stojíte v citech, jak váš partner vztah vnímá a jak se váš vztah do budoucna vyvine

♡ Co vše se o svém vztahu dozvíte? ♡ 

Jaký je váš vztah s partnerem? Co se skrývá pod povrchem... Jak se bude vyvíjet vztah s partnerem, milencem? V čem je problém ve vašem partnerském vztahu? Co znamenáte pro svého partnera, milence? Jaká je budoucnost vztahu?

 Co partner cítí, co si myslí, co skrývá... Co vám karty doporučují, aby vztah vydržel, či stojí-li za to o vztah bojovat. + odpověd' na vaše konkrétní dotazy ke vztahu

Jak je to u vás ve vztahu? Co se skrývá pod povrchem? Jakou má váš vztah budoucnost?


Rozšířený výklad karet prostřednictvím emailu 

Tento výklad karet vám přinese přehled o citech partnera, o jeho vnímaní vztahu a vás. Také však to, jak se bude vztah vyvíjet v blízké době a vzdálené. Co bude vaším pojítkem a co vás může rozdělovat. Jak se celkově vztah vyvine a co vám tato láska přinese.

Doba dodání - max. do 5 pracovních dnů od připsání platby na účet.

U tohoto výkladu karet je možnost doby dodání i 24 hodin nebo 7 hodin po doručení platby. Zde prosím zvažte možnost okamžité platby, protože v případě víkendu, svátků a běžné platbě se doba prodlouží o tyto dny a ztrácí na významu.
výklad karet na vztah


RECENZE

Cena: 429,- akce do 9.10.2022 za 399,-

Objednat výklad  

Košík