Výklad karet na vztah

/jeden partner/

Výklad karet, který vám nastíní, co vás čeká v lásce, ve vašem vztahu.  Jak se cítíte ve svém vztahu? - nejistota, pochybnosti a otázky vám neustále probíhají hlavou. Má váš partner stejné pocity jako vy? Co si o vás opravdu myslí? Je váš vztah na správné cestě, nebo se blíží k rozpadu? Tato nejistota a nevědomost mohou způsobit stres, úzkost a dokonce i narušení důvěry mezi vámi a vaším partnerem. Výklad karet na vztah vám ukáže jak si k sobě stojíte v citech, jak váš partner vztah vnímá a jak se váš vztah do budoucna vyvine.

výklad karet na vztah

♡ Co vše se o svém vztahu dozvíte? ♡ 

Jaký je váš vztah s partnerem? Jak se bude vyvíjet vztah s partnerem, milencem? V čem je problém ve vašem partnerském vztahu? Co znamenáte pro svého partnera, milence? Jaká je budoucnost vztahu?

 Co partner cítí, co si myslí, co skrývá... Co vám karty doporučují, aby vztah vydržel, či stojí-li za to o vztah bojovat 

+ odpověd' na vaše konkrétní dotazy ke vztahu

Jak je to u vás ve vztahu? Jakou má váš vztah budoucnost?


🔥 Tento výklad karet vám přinese přehled o citech partnera, o jeho vnímaní vztahu a vás. Také však to, jak se bude vztah vyvíjet v blízké době a vzdálené. Co bude vaším pojítkem a co vás může rozdělovat. Jak se celkově vztah vyvine a co vám tato láska přinese.

  • Písemný výklad karet - doba dodání od připsání platby na účet - do týdne nebo do 24 hod
  • Video výklad - doba dodání do 4 dnů nebo 24 hod -  délka 30 - 50 minut dle bohatosti vztahu a vývoje obdržíte soukromý odkaz na Youtube

rychlý a kvalitní výklad karet

U tohoto výkladu karet je možnost dodání do 24 hodin po doručení platby. Zde prosím zvažte možnost okamžité platby, protože v případě víkendu, svátků a běžné platbě se doba prodlouží o tyto dny a ztrácí na významu.

Doba doručení: do týdne 489,-/do 24 hod - 849,- - písemný výklad karet

Doba doručení: do 4 dnů - 749,-/do 24 hod - 999,- - video výklad karet

Objednat výklad  

Košík