Moje cesta

Jmenuji se Lucie a výkladem karet se zabývám přes 16 let. Specializuji se na vztahové poradenství pomocí výkladu karet, ale i celkové nasměrování do budoucna. Při práci používám především karty Lenormand, cikánské a Osho.  Jako jedna z mála v ČR se věnuji hlubokému čtení run. Napsala jsem několik knih o kartách Lenormand a poskytuji i kurz výkladu karet.  

Pracuji také jako životní poradce a sestavuji kurzy pro seberozvoj a překonání životních milníků a potíží. Můžete u mě požádat o životní poradenství a popostrčení ve svém životě. 

Během dálkového studia andragogiky v Olomouci, jsem prošla kurzem Strategic Life Coachingu v Irsku a v roce 2016 a 2018 výcvikovými kurz osobního rozvoje a vztahového poradenství. Ve své profesní praxi se zaměřuji na poskytování individuální terapie NLP a preferuji využívání metody práce s vnitřními částmi (Internal Family Systems). Tyto přístupy vycházejí z přesvědčení, že každý jednotlivec nese v sobě zdravé jádro, esenci, která představuje zdroj jeho životní síly, kreativity, radosti, uzdravujícího potenciálu a zdravého sebevědomí. Každá z těchto terapeutických metod disponuje svými vlastními cestami a nástroji, jak lépe nasměrovat klienta k jeho vnitřní esenci.

V létě probíhají kurzy ženské spirituality v okolí Litoměřic a mindfulness akce. Miluji lidi, zvířata a individualitu každého z nás.

Kontaktní formulář

Můžete mě kontaktovat vyplněním tohoto formuláře. Neslouží pro objednávky výkladu karet.Podpora webu a mé práce

Jestliže se vám líbí můj web a chcete mou práci podpořit, můžete využít QR kódů pro platbu. Tyto dary využívám pro mou vydavatelskou a autorskou tvorbu. Ze srdce děkuji. Lucie, Výklad karet od Gormalky

        Dar 100 Kč

      Dar 200 Kč


      Dar 500 Kč


Dar můžete i přímo převést na účet 163901663/0600, poznámku pro příjemce prosím vyplňte "DAR".