Knihy o výkladu karet Lenormand

Zde naleznete knihy o výkladu z karet Lenormand, které věřím, že vás nejen seznámí s výkladem karet Lenormand, ale i posunou ve vašich znalostech těchto karet.

VZTAHY A LÁSKA V LENORMANDU

PRŮVODCE PRO VÝKLAD KARET
NA PARTNERSKÉ VZTAHY A LÁSKU


Láska a vztahy je to, co ve výkladu karet zajímá devět lidí z deseti. Všichni, co karty Lenormand znají, tak vědí, že karty mají mnoho významů a kombinací, ale i to, že některé kombinace, které jsou zažité, jdou hůře spojit právě se vztahy.

K napsání této publikace jsem se rozhodla po delší době, kdy jsem od osob, které se Lenormand učili, slýchala: "Ale, jak mám vyložit na vztah, když mi to v té knize (na internetu) píše, že kombinace znamená výpověď v práci nebo koupě domu". Příklady jsem uvedla nahodile, ale nějak takto konverzace probíhala a je tomu tak, že některé kombinace karet opravdu pro začátečníka nemohou dávat smysl.

Opravdu doufám a věřím, že vám má kniha  bude ku prospěchu a dobrým pomocníkem, ať již vykládáte sobě nebo druhým.

Co se dozvíte:

  • významy karet pouze pro vztahovou oblast a popis citu blízkých pro vztahové výklady karet
  • kombinace 36 karet Lenormand výhradně pro lásku a vztahy
  • 30 výkladů karet, které by vám měly dopomoci se ve své vztahové situaci zorientovat a nebo naučit se vykládat na různé typy vztahů - na budoucí vztahy, po rozchodu, na počátku, na celkový vývoj, milenecké trojúhelníky aj.

Počet stran: 180, měkká vazba, cena: 299,- SAMOSTATNĚ NEPRODEJNÉ - POUZE SOUČÁST KURZU VÝKLADU KARET

ISBN: 978-80-908425-0-2, EAN:  9788090842502

Kurz výkladu karet


Lenormand na dosah ruky

  • Manuál pro výklad karet Lenormandekkarty lenermand kniha
  • 202 užitečných stran o výkladu karet Lenormand, které vám rozšíří vaše poznatky

Tato kniha je napsána tak, aby i úplným začátečníkům přinesla vhled do výkladu karet Lenormand. Určitě však nalezne i místo u těch, kteří již mají jistou zkušenost s těmito kartami. Bylo napsáno nespočet knih na toto téma, ale věřím, že i tato kniha přinese každému z vás cenné informace.

Kniha je opřena hlavně o praktický výklad - zaměřen na praktický život a významy karet z hlediska různých sfér využijete i v denních výkladech nebo ve výkladech na určitá témata či problémy.

Naučí vás, jak s kartami pracovat úplně od začátku a jak si k nim vytvořit osobní a blízký vztah.

Co se dozvíte:

Celkový popis karet Lenormand 1 - 36

Podrobné významy karet z hlediska práce, prostředí, zdraví, lásky, citů blízké osoby, typologie osob, financí aj. - popis karet pro různé sféry vám pomůže rozšířit možnost vykládat na různá témata detailněji.

Kombinace karet Lenormand

Základní výklady karet (menší výklady, vztahové výklady, postup výkladu karet z velké tabule 9x4), které vám napomohou získat dovednost svůj talent ve výkladu karet rozvíjet.

V knize naleznete i malá cvičení, která vám pomůže získat dovednost upevnit si jednotlivé významy karet a procvičit kombinace karet Lenormand. V závěru je samozřejmě i klíč, kde se dozvíte, jak jste obstáli :-)

MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO - DOTISK 2023

Lenormand karty ebooky

.