Výklady karet - limitovaná nabídka

Na této stránce naleznete vždy limitované výklady karet, které jsou vázány na různé akce nebo na roční období. Bude zde vždy pro vás připraven nějaký druh výkladu mimo běžnou nabídku.

Výklad karet na potenciální lásku

Známe to všichni. Někdo se nám líbí, je to kamarád, známý, kolega, možná i milenec, který se moc nevyjadřuje. Jiskří to, pak se dlouho nic neděje a my se sami sebe ptáme, co se dá od protějšku očekávat a jestli myšlenkami na něj neztrácíme čas. Zda je tam šance to někam posunout.
Tento výklad by vám měl vaše rozhodnutí usnadnit a rozlousknout, zda se mezi vámi utvoří stabilnější pouto.

výklad karet láska
       Objednat výklad karet       
Cena výkladu: 299,- 

Doručení výkladu do 5 dnů po doručení platby

Výklad karet na rok

Chcete znát odpověď co vám přinese následujících 12 měsíců? Jak se vám bude dařit v práci, ve vztazích? Chcete vědět, zda k vám přijde láska nebo nějaké změny? 

Jestli jste si odpověděli, že ano, tak je zde pro vás připravena tato limitovaná nabídka výkladu z karet, která vám napoví, co vás potká ve zmíněném období

Do výkladu můžete zahrnout i vaše dva konkrétní dotazy, jestliže vás něco hlouběji zajímá. Také se mohu přímo podívat na váš partnerský vztah.

Cena výkladu: 399,- (2-3 strany A4 v PDF souboru)

Doručení výkladu do 5 dnů po doručení platby

Objednat výklad karet

Výklad karet na lásku pro nezadané

Výklad karet, který vám nastíní vývoj ve vztahové oblasti a přinese informace o vztahu a partnerovi, který k vám je na cestě. Zmapuje i vývoj tohoto vztahu.

výklad karet na láskuCena: 289,-
Objednat výklad karet