Výklad karet na rok písemný

Odhalte, jaké životní výzvy vás čekají do roka. Na co se máte připravit v otázkách vašich financí, profesního života nebo v oblasti lásky do 12 měsíců? Možná se každý den probouzíte s pocitem nejistoty a zmatku ohledně toho, co vám život přinese. Neustále se potýkáte s otázkami, jako je: "Bude můj vztah trvat?", "Jak se mi bude dařit v práci?", "Jaké problémy mě čekají?" nebo "Jak se vyvíjejí mé mezilidské vztahy?". Tento stres a nejistota vás brzdí ve vašem osobním i profesním životě, zatímco ostatní kolem vás se zdají být jistější a šťastnější.

výklad karet na rok

Výklad karet na rok vám umožní přejít z nejistoty a stresu k jasnému obrazu o tom, co vás čeká v následujícím roce a můžete se i na negativní výzvy připravit. Výklad karet vám poskytne informace o vaší práci, lásce, financích, mezilidských vztazích, zdraví a duchovním růstu. 

📌 Berte v potaz, že je to roční výklad, bude tam tedy náhled na situace v různých tématech vašeho života, ale nebudou tam podrobné rozbory určitých témat a proto můžete také zahrnout otázky týkající se vašeho současného vztahu nebo dvou palčivých otázek, které vás trápí.

📌  Nelze vykládat na celou rodinu - zdraví a budoucnost více osob apod.

🔥Do výkladu lze zahrnout i váš vztah - v tomto případě v objednávce napište kř. jméno a datum narození partnera /získáte vztahový výklad v rámci tohoto velkého výkladu/.

JAKO BONUS VÁM VÝKLAD KARET PŘINESE RADU PRO NÁSLEDUJÍCÍ ROK A AFIRMACI PRO VÁS.

Objednávka výkladu karet

Video výklad karet na rok 

Všeobecný výklad karet na rok, který mapuje průběh celého roku pro vaši osobu včetně vašeho vztahu /zahrnuje vztahový výklad karet/.

Dozvíte se, co vám budoucích 12 měsíců přinese do: PRÁCE, LÁSKY, FINANCÍ, MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ, ZDRAVÍ, ALE  I TO, co je pro vás stěžejním duchovním tématem a poselstvím, na čem zapracovat a co si uvědomit ve svém dosavadním životě.

📌 Berte v potaz, že je to roční výklad, bude tam tedy náhled na situace v různých tématech vašeho života, ale nebudou tam podrobné rozbory určitých témat a proto můžete také zahrnout otázky týkající se vašeho současného vztahu nebo dvou palčivých otázek, které vás trápí.🔥 Do výkladu můžete zahrnout i váš současný vztah a nebo dva pro vás palčivé dotazy.  📌 Nelze vykládat na celou rodinu - zdraví a budoucnost více osob apod.

výklad karet 2023

Výklad je natočený formou videa mnou osobně, na které vám po zpracování zašlu odkaz a toto video je soukromé, tudiž ho vidíte pouze vy.

Délka výkladu: cca 30 - 50 minut dle náročnosti vašich dotazů, případně vašeho vztahu a o "bohatosti" vašeho života či vztahu

Dodání do týdne 


Další výklady karet

Košík