Knihy o výkladu karet Lenormand

Zde naleznete knihy o výkladu z karet Lenormand, které věřím, že vás nejen seznámí s výkladem karet Lenormand, ale i posunou ve vašich znalostech těchto karet .

VZTAHY A LÁSKA V LENORMANDU

PRŮVODCE PRO VÝKLAD KARET
NA PARTNERSKÉ VZTAHY A LÁSKU


Láska a vztahy je to, co ve výkladu karet zajímá devět lidí z deseti. Všichni, co karty Lenormand znají, tak vědí, že karty mají mnoho významů a kombinací, ale i to, že některé kombinace, které jsou zažité, jdou hůře spojit právě se vztahy.

K napsání této publikace jsem se rozhodla po delší době, kdy jsem od osob, které se Lenormand učili, slýchala: "Ale, jak mám vyložit na vztah, když mi to v té knize (na internetu) píše, že kombinace znamená výpověď v práci nebo koupě domu". Příklady jsem uvedla nahodile, ale nějak takto konverzace probíhala a je tomu tak, že některé kombinace karet opravdu pro začátečníka nemohou dávat smysl.

Opravdu doufám a věřím, že vám má kniha  bude ku prospěchu a dobrým pomocníkem, ať již vykládáte sobě nebo druhým.

Co se dozvíte:

  • významy karet pouze pro vztahovou oblast a popis citu blízkých pro vztahové výklady karet
  • kombinace 36 karet Lenormand výhradně pro lásku a vztahy
  • 30 výkladů karet, které by vám měly dopomoci se ve své situaci zorientovat a nebo naučit se vykládat na různé typy vztahů - na budoucí vztahy, po rozchodu, na počátku, na celkový vývoj, milenecké trojúhelníky aj.

Počet stran: 180

Měkká vazba

Cena: 259,- + poštovné 85,-

Zasílám pouze do ČR


Doprava:

Česka pošta (balík do ruky): 85,-

ISBN: 978-80-908425-0-2

EAN:  9788090842502

Lenormand karty ebooky

.

Košík