Lenormand na dosah ruky - ebook

Tato kniha (ebook) je napsána tak, aby i úplným začátečníkům přinesla vhled do výkladu karet Lenormand. Určitě však nalezne i místo u těch, kteří již mají jistou zkušenost s těmito kartami. Bylo napsáno nespočet knih na toto téma, ale věřím, že i tato kniha přinese každému z vás cenné informace. 

Ebook je opřen hlavně o praktický výklad - zaměřen na praktický život a významy karet z hlediska různých sfér využijete i v denních výkladech nebo ve výkladech na určitá témata či problémy.

Naučí vás, jak s kartami pracovat úplně od začátku a jak si k nim vytvořit osobní a blízký vztah. 

Co se dozvíte v ebooku:

Celkový popis karet Lenormand 1 - 36 

Podrobné významy karet z hlediska práce, prostředí, zdraví, lásky, citů blízké osoby, typologie osob, financí aj. - popis karet pro různé sféry vám pomůže rozšířit možnost vykládat na různá témata detailněji.

Kombinace karet Lenormand 

Základní výklady karet (menší výklady, vztahové výklady, postup výkladu karet z velké tabule 9x4), které vám napomohou získat dovednost svůj talent ve výkladu karet rozvíjet. 

V knize naleznete i malá cvičení, která vám pomůže získat dovednost upevnit si jednotlivé významy karet a procvičit kombinace karet Lenormand. V závěru je samozřejmě i klíč, kde se dozvíte, jak jste obstáli :-)


Ukázka ebooku
Počet stran: 202

ISBN:  978-80-908425-3-3

Cena: 269,-

E-book si stáhnete v elektronickém formátu PDF po zaplacení objednávky.

Zaujaly vás informace, ale ještě stále váháte, zda si ebook objednat? Knih o Lenormandkách již pár máte a nevíte, zdanajdete nějaké nové informace a nejste si jistí?

lenormand výklad karet ebook ukázka

Recenze

Děkuji za dobré zpracování, hlavně se mi líp vykládá na vztahy díky popsaní citů - Zuzana Výborně zpracované a přehledné - Radka

 

0

Košík