Ebooky o výkladu karet Lenormand

Na této stránce naleznete ebooky (knihy v elektronické podobě) o výkladu z karet Lenormand, které věřím, že vás nejen seznámí s výkladem karet Lenormand, ale i posunou ve vašich znalostech těchto úžasných karet.

Lenormand na dosah ruky - ebook

Ebook vás seznámí s podrobnými významy karet Lenormand (významy karet z hlediska práce, prostředí, zdraví, lásky, citů blízké osoby, typologie osob, financí aj), s kombinacemi karet a se základními výklady karet, které vám napomohou získat dovednost svůj talent ve výkladu karet rozvíjet (postup na výklad karet Velké tabule 9 x 4).

Kniha obsahuje i cvičení, která vám pomohou získat dovednost upevnit si jednotlivé významy karet a procvičit kombinace karet Lenormand. V závěru je samozřejmě i klíč, kde se dozvíte, jak jste obstáli :-)

Ukázka ebooku (karta č 8):

Lenormand_na_dosah_ruky_ukazka.pdf


Vztahy a láska v

Lenormandu

Významy karet Lenormand v lásce, kombinace karet vztahující se ke vztahové oblasti, výklady karet zaměřené na vztahovou oblast, na city druhých osob k vám a v neposlední řade přibližně 30 výkladů karet na vztahy.

Lenormand kombinace karet

Ebook obsahuje stručný význam karet Lenormand a přehledný seznam jejich kombinací mezi sebou. Příručka je vhodná pro všechny, kteří chtějí mít neustále při sobě seznam kombinací karet bez dlouhého hledání po internetu nebo chtějí předejít nutnosti s sebou neustále nosit knihu. Kombinace karet jsou tradiční, ale i nové, podložené 15 letou praxí s Lenormandkami.

Lenormand kombinace karetVíce info a objednávka

Košík